Wedstrijdschema

zon 10 feb - zon 17 feb - zat 19 jan - zon 27 jan - zat 26 jan - zat 16 feb - zon 20 jan - zon 3 feb


laat schema zien voor  


20 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E2 Zaal 31266  Hockeyclub UNO M8E4  08:30  09:00 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)

20 januari | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
JD1 Zaal 37019  't Spandersbosch JD4  09:10  09:40 BILTHOVEN
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1

20 januari | Anderen

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 31264  ZAAL UNO M8E4 - Fletiomare M8E4  09:40  09:40 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)

20 januari | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
JD1 Zaal 37247  Hockeyclub SCHC JD7  09:50  10:20 BILTHOVEN
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1

20 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E2 Zaal 31273  MHC Fletiomare M8E4  09:50  10:20 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
M8E1 Zaal 29861  HC IJsseloever M8E4  10:30  11:00 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)

20 januari | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MD1 Zaal 33045  MHC Fletiomare MD3  10:30  11:00 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
MD1 Zaal 32800  CMHC MD1  11:10  11:40 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
MD2 Zaal 36904  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MD3  11:10  11:40 BEUSICHEM
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1

20 januari | Anderen

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 29752  ZAAL Nieuwegein M8E2 - IJsseloever M8E4  11:40  11:40 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)

20 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1 Zaal 29810  MHCN M8E2  11:50  12:20 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)

20 januari | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MD2 Zaal 37132  CMHC MD3  11:50  12:20 BEUSICHEM
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
MB1 Zaal 38372  HC Geldermalsen MB2  12:30  13:00 VIANEN UT
Fluiten: Baukje van den Heuvel (Dames 1) en Carlijn Willemse (Dames 1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
MC2 Zaal 44013  HC Geldermalsen MC2  12:30  13:00 BENSCHOP
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
MC2 Zaal 32659  MHCN MC5  13:10  13:40 BENSCHOP
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1

20 januari | Anderen

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 38861  ZAAL Maarssen MB3 - Geldermalsen MB2  13:40  13:40 VIANEN UT
Fluiten: Baukje van den Heuvel (Dames 1) en Carlijn Willemse (Dames 1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)

20 januari | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MB1 Zaal 38600  MHV Maarssen MB3  13:50  14:20 VIANEN UT
Fluiten: Carlijn Willemse (Dames 1) en Baukje van den Heuvel (Dames 1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
 
JB1 Zaal 36404  MHC Maarn JB1  14:10  14:40 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1

20 januari | Senior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 Zaal 32080  HC Geldermalsen D1  14:30  15:00 VIANEN UT
Fluiten: Arno Salemans (Heren2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
 
Heren 2 Zaal 31643  Hockey Club Zeewolde H2  14:30  15:00 ZEEWOLDE
Horst, De
Horsterweg 204
3893AA ZEEWOLDE
hal: 1

20 januari | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
JB1 Zaal 36166  VMHC Spitsbergen JB1  14:50  15:20 VEENENDAAL
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1

20 januari | Senior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Heren 2 Zaal 31668  VMHC Spitsbergen H2  15:10  15:40 ZEEWOLDE
Horst, De
Horsterweg 204
3893AA ZEEWOLDE
hal: 1

20 januari | Anderen

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 32710  ZAAL Culemborg D1 - Geldermalsen D1  15:40  15:40 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)

20 januari | Senior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 Zaal 32308  CMHC D1  15:50  16:20 VIANEN UT
Fluiten: Arno Salemans (Heren2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)

20 januari | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
JA1 Zaal 35129  Gooische Hockey Club JA4  16:30  17:00 NEDERHORST DEN BERG
Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: 1
JA1 Zaal 34876  Hockey Club Naarden JA3  17:10  17:40 NEDERHORST DEN BERG
Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: 1