Wedstrijdschema

zon 17 mei - zon 24 mei - zon 7 jun - zon 14 jun - zon 17 nov - zon 24 nov - zon 8 mrt - zon 15 mrt


laat schema zien voor  


16 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
benj meisjes  !Oefenwedstrijd      09:00 zand  info
ZAND
 
M6E1 17746  Buitenhout MHC M6E1    08:30  09:00   info
   WATER  
 
M8E1 17266  Loenense MHC M8E2    08:30  09:00   info
   WATER  
M8E2 17264  Hockeyclub Amersfoort M8E1 40   07:50  09:00 uit -   info
 
MF1 18288  Larensche Mixed Hockey Club MF1    08:30  09:00   info
   ZAND  
MF2 18299  VMHC Spitsbergen MF2 40   07:50  09:00 uit -   info
 
Benj Jongens  !Oefenwedstrijd      09:00 zand  info
ZAND
 
J6E1 16675  Huizer HC J6E2 35   07:55  09:00 uit -   info
   veld 3A  

16 november | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 15327  Nijkerk MA2 40   14:50  16:00 uit -   info
MA2 15309  MHC Soest MA4    13:15  13:45   info
   ZAND  
Fluiten: Kiki Beumer (Dames 2) en Joyce Versteeg (Dames 2)
MB1 13664  HC Rijnvliet MB1    11:40  12:10   info
   ZAND  
Fluiten: Vanity den Otter (Dames 2) en Vivienne Lit (Dames 2)
MB2 13649  Hockeyclub SCHC MB7 25   14:00  14:55 uit -   info
MC1 14151  Hockeyclub SCHC MC4 25   11:40  12:35 uit -   info
MC2 14173  HC Kromme Rijn MC3    12:10  12:40   info
   WATER  
Fluiten: Fanayé Ververs (Dames 2) en Maureen Alting (Dames 2)
MD1 14741  MHC Fletiomare MD6 20   13:30  14:20 uit -   info
MD2 14784  MHC Leusden MD5    10:20  10:50   info
   WATER  
Fluiten: Thomas van Broeckhuysen (JA1 Zaal) en Michiel Eland (JA1)
 
JA1 12026  CMHC JA1    15:50  16:20   info
   WATER  
Fluiten: Jurriaan Burgers (Heren 1) en Robin van Impelen (Heren 1)
JB1 12594  Zwaluwen Utrecht JB1  15:30  16:00 uit -   info
JC1 12864  SV Phoenix JC2 20   11:20  12:10 uit -   info
JC2 12876  Hockeyclub SCHC JC5    14:00  14:30   info
   WATER  
Fluiten: Olivier van Eijk (JA1) en Sem van Straten (JA1)
JD1 13147  H.C. Eemvallei JD4    10:05  10:35   info
   ZAND  
Fluiten: Olivier van Eijk (JA1) en Stein Hello (JA1)