Wedstrijdschema

zat 9 mrt - zat 16 mrt - zat 8 jun - zat 13 apr - zat 20 apr - zat 25 mei - zat 1 jun - zat 23 mrt


laat schema zien voor  


9 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
JO10-1  SV Phoenix JO10-2B 20   10:20  11:10 uit - KG Semi  info

9 maart | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
JO-14 1  Huizer HC JO14-3 35   14:15  15:20 uit - KG Water  info

9 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MO10-1  MHC Fletiomare MO10-7 20   09:10  10:00 uit - KG Water  info

9 maart | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MO-12 2  HC Leerdam MO12-2 20   10:10  11:00 uit - KG Water  info
MO-16 1  HMHC MO16-2 30   14:50  15:50 uit - KG Water  info
MO-16 2  Zwaluwen Utrecht MO16-3  17:30  18:00 uit - KG Semi  info
MO-18 1  Dorsteti MO18-2 30   12:40  13:40 uit - KG Semi  info

9 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MO9-1  HC Geldermalsen MO9-2 25   08:20  09:15 uit - KG Water  info

9 maart | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
JO-16 1  SV Kampong Hockey JO16-3    14:00  14:30 water  info
Fluiten: Tom van der Vlugt (Heren 1) en Owen van de Vis (Heren 1)
 
MO-12 1  HC Leerdam MO12-1    09:45  10:15 water  info
Fluiten: Mirte Haar (MO-16 1) en Tobias van der Bruggen
MO-16 3  MMHC Voordaan MO16-5    11:45  12:15 water  info
Fluiten: Britt van der Valk (D2) en Annick Zijlstra (D2)

9 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MO8-1  HC Kromme Rijn MO8-2    08:30  09:00 water  info
 
MO9-2  CMHC MO9-Blauw    08:30  09:00 water  info
 
Benjamin Jongens  !Oefenwedstrijd BENJAMINS      09:00 zand  info
ZAND
Benjamin meisjes  !Oefenwedstrijd BENJAMINS      09:00 zand  info
ZAND
 
JO8-1  HMHC JO8-Tijgers    08:30  09:00 zand  info
 
MixO7  CMHC MO7-Geel-mix    08:30  09:00 zand  info

9 maart | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MO-14 1  HC Rijnvliet MO14-3    11:45  12:15 zand  info
Fluiten: Sophie van Hofwegen (MO-16 1) en Nikki de Wit (MO-16 1)
MO-14 2  MHC Woerden MO14-4    09:30  10:00 zand  info
Fluiten: Jesse van Mourik (JO16-1 zaal) en Thijmen Hol (JO16-1 zaal)