Wedstrijdschema

zon 2 feb - zon 9 feb - zat 25 jan - zat 8 feb - zon 16 feb - zon 26 jan - zat 1 feb - zat 15 feb


laat schema zien voor  


26 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 Zaal 20320  Hockeyclub UNO M6E2  08:30  09:00 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 2 (Zuid)
M6E1 Zaal 20371  Hockeyclub SCHC M6E5  09:50  10:20 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 2 (Zuid)
 
M8E2 Zaal 19269  Baarnse Mixed Hockey Vereniging M8E5  11:00  11:30 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 1
M8E2 Zaal 19321  M.H.C. Hoevelaken M8E1  11:40  12:10 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 27242  ZAAL Lelystad D1 - Maarssen D1  19:40  19:40 BUNNIK
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
ZAALBLOK 22691  ZAAL Maarssen JD5 - Nieuwegein JD2  13:40  13:40 VIANEN UT
Fluiten: Olivier van Eijk (JA1) en Merijn Lieftinck (JA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 2 (Zuid)
ZAALBLOK 24557  ZAAL Houten MD4 - Baarn MD2  11:40  11:40 VIANEN UT
Fluiten: Merel van Wuijckhuijse (MA2) en Lobke van den Heuvel (MA2 Zaal)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 2 (Zuid)
ZAALBLOK 30459  ZAAL Schaerweijde D9 - USHC D16  15:40  15:40 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 2 (Zuid)
ZAALBLOK 20434  ZAAL SCHC M6E5 - UNO M6E2  09:40  09:40 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 2 (Zuid)

26 januari | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MC2 Zaal 32896  HC Rijnvliet MC3  14:30  15:00 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
MC2 Zaal 32891  Gooische Hockey Club MC7  15:10  15:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
MD1 Zaal 24887  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MD2  11:50  12:20 VIANEN UT
Fluiten: Lobke van den Heuvel (MA2 Zaal) en Merel van Wuijckhuijse (MA2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 2 (Zuid)
MD1 Zaal 24718  Hockey Club Houten MD4  10:30  11:00 VIANEN UT
Fluiten: Lobke van den Heuvel (MA2 Zaal) en Merel van Wuijckhuijse (MA2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 2 (Zuid)
 
JC2 Zaal 22906  HC Geldermalsen JC2  10:30  11:00 GELDERMALSEN
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: veld 1
JC2 Zaal 22740  MHV Maarssen JC5  11:10  11:40 GELDERMALSEN
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: veld 1
JD1 Zaal 22778  MHCN JD2  13:50  14:20 VIANEN UT
Fluiten: Merijn Lieftinck (JA1) en Olivier van Eijk (JA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 2 (Zuid)
JD1 Zaal 22856  MHV Maarssen JD5  12:30  13:00 VIANEN UT
Fluiten: Olivier van Eijk (JA1) en Merijn Lieftinck (JA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 2 (Zuid)

26 januari | Senior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 Zaal 27414  M.H.C. LELYSTAD D1  18:30  19:00 BUNNIK
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
Dames 1 Zaal 27070  MHV Maarssen D1  19:50  20:20 BUNNIK
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
Dames 2 Zaal 30285  U.S.H.C. D16  15:50  16:20 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 2 (Zuid)
Dames 2 Zaal 30113  Schaerweijde D9  14:30  15:00 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 2 (Zuid)