Wedstrijdschema
|
8 juni | Jongste Jeugd |
||||||||
Team | Nr | Tegen | reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
|
!Oefenwedstrijd BENJAMINS | 09:00 |
|
info | ||||
ZAND | ||||||||
|
G.H.C. RAPID MO10-1 | 09:30 | 10:00 |
|
info | |||
|
G.H.C. RAPID MO8-2 | 20 | n.n.b |
|
info | |||
|
Hockey Club Houten MO9-4 | 08:30 | 09:00 |
|
info | |||
|
DMHC Shinty MO9-1 | 20 | 07:40 | 08:30 |
|
info | ||
|
MHC Fletiomare JO8-4 | 20 | 08:40 | 09:30 |
|
info | ||
|
G.H.C. RAPID MO7-1-mix | 08:30 | 09:00 |
|
info | |||
|
!Oefenwedstrijd BENJAMINS | 09:00 |
|
info | ||||
ZAND | ||||||||
|
Hockey Club Houten JO10-2 | 08:30 | 09:00 |
|
info |
8 juni | Junior |
||||||||
Team | Nr | Tegen | reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
|
MHC Fletiomare MO12-10 | 20 | 12:25 | 13:15 |
|
info | ||
|
CMHC MO12-1B | 09:45 | 10:15 |
|
info | |||
Fluiten: Maaike Willemse (MO-16 1) en Nikki de Wit (MO-16 1) | ||||||||
Arbitrage: MO-16 1 |
||||||||
|
Hockey Club Houten MO14-5 | 15 | 11:30 | 12:15 |
|
info | ||
|
HC Rijnvliet MO14-6 | 11:40 | 12:10 |
|
info | |||
|
MMHC Voordaan MO16-3 | 15:45 | 16:15 |
|
info | |||
Fluiten: Fabian van der Bruggen (JO-16 1) en Rein Verkerk (JO16-1 zaal) | ||||||||
Arbitrage: JO-16 1 |
||||||||
|
HC Kromme Rijn MO16-3 | 13:45 | 14:15 |
|
info | |||
Fluiten: Senne Versteeg (Heren 1) en Niek Voorneveld (Heren 1) | ||||||||
Arbitrage: D2 |
||||||||
|
MHC Fletiomare MO16-9 | 11:45 | 12:15 |
|
info | |||
Fluiten: Jade Wernsen (MO-18 1) en Cato van Kleef (MO-18 1) | ||||||||
Arbitrage: MO-18 1 |
||||||||
|
DMHC Shinty JO14-3 | 20 | 13:20 | 14:10 |
|
info | ||
|
Schaerweijde JO16-3 | 25 | n.n.b |
|
info |
Eerder nieuws
Sponsoren
Statistieken
hockey.nl
- Samenvattingen Tulp Hoofdklasse Heren | Speelronde 21
- Heerlijke goal Toscani houdt Laren in leven: ‘Het geloof nooit verloren’
- Drama voor Pinoké: geen play-offs voor de landskampioen
- Round-up PK (H): Nijmegen morst punten, spanning om te snijden
- Round-up Tulp HK (H): Kampong en R’dam naar play-offs, S’weijde 12de
- Round-up PK (D): Huizen kampioen en Klein Zwitserland degradeert