Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Niels Mulder
Trainer Niels Mulder

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 apr 13902 HC Waddinxveen D1
11:30 12:00 thuis
   WATER  
10 mei 13929 HC Nieuwkoop D1
11:30 12:00 thuis
   WATER  
17 mei 13994 Hockeyclub Montfoort D1
20
12:10 13:00 uit route
24 mei 14056 MHC Woerden D1
12:15 12:45 thuis
   WATER  
7 jun 14142 M.H.C. Krimpen D1
0
12:15 12:45 uit route
14 jun 14182 HC Capelle D1
12:15 12:45 thuis
   WATER  
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Montfoort D1 11 29 9 2 0 46 11 0
2 Woerden D1 11 28 9 1 1 42 13 0
3 Krimpen D1 11 21 7 0 4 31 21 0
4 Nieuwkoop D1 11 18 6 3 2 30 19 3
5 Capelle D1 11 17 5 2 4 21 24 0
6 HCRB D1 11 15 5 0 6 24 31 0
7 Vianen D1 10 13 4 1 5 21 24 0
8 Culemborg D1 11 13 4 1 6 19 25 0
9 Waddinxveen D1 11 7 2 1 8 15 33 0
10 Kromme Rijn D1 11 7 2 1 8 8 29 0
11 Rijnvliet D1 11 2 0 2 9 1 28 0

  Capelle D1Nieuwkoop D1Krimpen D1Vianen D1Woerden D1Culemborg D1Montfoort D1Waddinxveen D1HCRB D1Rijnvliet D1Kromme Rijn D1
Capelle D1   1-5 1-2 3-1 1-6 1-0 3-0 3-0
Nieuwkoop D1 3-3   4-2 3-1 5-1 3-0
Krimpen D1 2-1   2-4 3-0 0-5 7-0 3-0
Vianen D1 2-4   3-0 0-3 3-0
Woerden D1 4-1 6-1   2-2 4-2 3-0 6-0
Culemborg D1 3-4 2-2 1-5   6-2 1-0
Montfoort D1 6-2 5-3 2-0   4-2 8-0
Waddinxveen D1 1-1 2-4 1-3 2-1   3-0 2-4
HCRB D1 3-2 2-5 1-5 4-0   5-0 3-0
Rijnvliet D1 0-3 0-0 1-3 0-0  
Kromme Rijn D1 0-0 0-1 0-4 1-2 2-3 1-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Kromme Rijn D1 HCRB D1 2-3 Definitief
.. Nieuwkoop D1 Capelle D1 3-3 Definitief
.. Montfoort D1 Krimpen D1 5-3 Definitief
.. Woerden D1 Waddinxveen D1 4-2 Definitief
.. Rijnvliet D1 Culemborg D1 1-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. HCRB D1 Vianen D1 2-5 Definitief
.. Kromme Rijn D1 Culemborg D1 1-2 Definitief
.. Krimpen D1 Woerden D1 2-4 Definitief
.. Waddinxveen D1 Rijnvliet D1 3-0 Definitief
.. Capelle D1 Montfoort D1 1-6 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Nieuwkoop D1 HCRB D1 5-1 Definitief
.. Vianen D1 Culemborg D1 3-0 Definitief
.. Kromme Rijn D1 Rijnvliet D1 1-0 Definitief
.. Krimpen D1 Waddinxveen D1 7-0 Definitief
.. Woerden D1 Capelle D1 4-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Rijnvliet D1 Vianen D1 0-0 Definitief
.. Culemborg D1 Nieuwkoop D1 2-2 Definitief
.. HCRB D1 Montfoort D1 1-5 Definitief
.. Capelle D1 Krimpen D1 1-2 Definitief
.. Waddinxveen D1 Kromme Rijn D1 2-4 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Montfoort D1 Culemborg D1 2-0 Definitief
.. Nieuwkoop D1 Rijnvliet D1 3-0 Definitief
.. Vianen D1 Kromme Rijn D1 3-0 Definitief
.. Capelle D1 Waddinxveen D1 1-0 Definitief
.. Woerden D1 HCRB D1 3-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Rijnvliet D1 Montfoort D1 0-0 Definitief
.. Kromme Rijn D1 Nieuwkoop D1 0-1 Definitief
.. Culemborg D1 Woerden D1 1-5 Definitief
.. HCRB D1 Krimpen D1 3-2 Definitief
.. Waddinxveen D1 Vianen D1 2-4 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Woerden D1 Rijnvliet D1 6-0 Definitief
.. Capelle D1 HCRB D1 3-0 Definitief
.. Nieuwkoop D1 Vianen D1 4-2 Definitief
.. Montfoort D1 Kromme Rijn D1 8-0 Definitief
.. Krimpen D1 Culemborg D1 3-0 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Vianen D1 Montfoort D1 0-3 Definitief
.. Kromme Rijn D1 Woerden D1 0-4 Definitief
.. Rijnvliet D1 Krimpen D1 0-3 Definitief
.. Culemborg D1 Capelle D1 3-4 Definitief
.. Waddinxveen D1 Nieuwkoop D1 1-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Woerden D1 Vianen D1 6-1 Definitief
.. Montfoort D1 Nieuwkoop D1 6-2 Definitief
.. Capelle D1 Rijnvliet D1 3-0 Definitief
.. HCRB D1 Waddinxveen D1 4-0 Definitief
.. Krimpen D1 Kromme Rijn D1 3-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Montfoort D1 Waddinxveen D1 4-2 Definitief
.. Vianen D1 Krimpen D1 2-4 Definitief
.. Kromme Rijn D1 Capelle D1 0-0 Definitief
.. Culemborg D1 HCRB D1 6-2 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Woerden D1 Montfoort D1 2-2 Definitief
.. HCRB D1 Rijnvliet D1 5-0 Definitief
.. Capelle D1 Vianen D1 3-1 Definitief
.. Waddinxveen D1 Culemborg D1 2-1 Definitief
.. Krimpen D1 Nieuwkoop D1 2-1 Definitief
ZONDAG 1 MAART 2020
.. Nieuwkoop D1 Woerden D1 3-1 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Culemborg D1 Rijnvliet D1 1-0 Definitief
.. HCRB D1 Kromme Rijn D1 3-0 Definitief
.. Capelle D1 Nieuwkoop D1 1-5 Definitief
.. Krimpen D1 Montfoort D1 0-5 Definitief
.. Waddinxveen D1 Woerden D1 1-3 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 10 MEI 2020
..  Culemborg D1 Krimpen D1 12:45 Sportp. 'Ter Weijde'
..  HCRB D1 Capelle D1 12:45 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
..  Kromme Rijn D1 Montfoort D1 13:00 Sportpark Tolhuislaan
..  Rijnvliet D1 Woerden D1 12:45 Sportpark Rijnvliet
..  Vianen D1 Nieuwkoop D1 12:00 Sportp. Blankensteijn
ZONDAG 17 MEI 2020
..  Capelle D1 Culemborg D1 12:45 Sportp. 'Schenkel'
..  Krimpen D1 Rijnvliet D1 12:45 Sportp Driekamp
..  Montfoort D1 Vianen D1 13:00 Sportp. 'Parklaan'
..  Nieuwkoop D1 Waddinxveen D1 Sportp. 'De Dulen'
..  Woerden D1 Kromme Rijn D1 12:45 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 24 MEI 2020
..  Kromme Rijn D1 Krimpen D1 Sportpark Tolhuislaan
..  Nieuwkoop D1 Montfoort D1 Sportp. 'De Dulen'
..  Rijnvliet D1 Capelle D1 12:45 Sportpark Rijnvliet
..  Vianen D1 Woerden D1 12:45 Sportp. Blankensteijn
..  Waddinxveen D1 HCRB D1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
ZONDAG 7 JUNI 2020
..  Capelle D1 Kromme Rijn D1 12:45 Sportp. 'Schenkel'
..  HCRB D1 Culemborg D1 14:30 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
..  Krimpen D1 Vianen D1 12:45 Sportp Driekamp
..  Waddinxveen D1 Montfoort D1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
..  Woerden D1 Nieuwkoop D1 12:45 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 14 JUNI 2020
..  Culemborg D1 Waddinxveen D1 12:45 Sportp. 'Ter Weijde'
..  Montfoort D1 Woerden D1 13:00 Sportp. 'Parklaan'
..  Nieuwkoop D1 Krimpen D1 Sportp. 'De Dulen'
..  Rijnvliet D1 HCRB D1 12:45 Sportpark Rijnvliet
..  Vianen D1 Capelle D1 12:45 Sportp. Blankensteijn