Wedstrijdschema

zon 17 mei - zon 24 mei - zon 7 jun - zon 14 jun - zat 21 sep - zat 28 sep - zat 5 okt - zon 22 sep


laat schema zien voor  


21 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
benj meisjes  !Oefenwedstrijd      09:00 zand  info
ZAND
 
M6E1 1379  MHC Leusden M6E2 35   07:55  09:00 uit -   info
 
M8E1 1420  Hockeyclub Amersfoort M8E4 40   09:20  10:30 uit -   info
M8E2 1281  MHC Fletiomare M8E6    09:45  10:15   info
   ZAND  
M8E3 1272  HC IJsseloever M8E2    08:30  09:00   info
   WATER  
 
MF1 1360  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MF1    08:30  09:00   info
   ZAND  
MF2 1215  MMHC Voordaan MF2 25   09:05  10:00 uit -   info
 
Benj Jongens  !Oefenwedstrijd      09:00 zand  info
ZAND
 
J6E1 1118  Schaerweijde J6E1    08:30  09:00   info
   WATER  

21 september | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 11045  't Spandersbosch MA3    13:40  14:10   info
   WATER  
Fluiten: Kiki Beumer (Dames 2) en Vivienne Lit (Dames 2)
MA2 9009  SV Phoenix MA5 20   15:05  15:55 uit -   info
MB1 8982  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MB3 30   15:55  16:55 uit -   info
MB2 8978  Hockey Club Houten MB6    11:50  12:20   info
   WATER  
Fluiten: Varenne Goetheer (Dames 2) en Romy ter Haar (Dames 2)
MC1 8868  MMHC Voordaan MC4    11:00  11:30   info
   ZAND  
Fluiten: Jet Manders (MA1) en Britt Nieuwenhuis (MA1)
MC2 9081  M.H.C. Barneveld MC2 40   10:50  12:00 uit -   info
MD1 8916  HC Leerdam MD1 20   10:50  11:40 uit -   info
MD2 9342  HC Geldermalsen MD1 25   09:25  10:20 uit -   info
 
JA1 8839  MHC Fletiomare JA2    15:30  16:00   info
   WATER  
Fluiten: Christopher van Baggem (Heren 1) en Jelmer Boltjes (Heren 1)
JB1 9036  Huizer HC JB3    12:40  13:10   info
   ZAND  
Fluiten: Guy Versteeg (Heren 1) en Nils Eksteen (Heren 1)
JC1 8962  Gooische Hockey Club JC5 30   13:20  14:20 uit -   info
JC2 8951  Hockeyclub SCHC JC5    10:00  10:30   info
   WATER  
Fluiten: Robin de Leeuw (JA1) en Merijn Lieftinck (JA1)
JD1 8927  HC Rijnvliet JD2    11:00  11:30 uit -   info