Wedstrijdschema

zon 10 feb - zon 17 feb - zat 19 jan - zon 27 jan - zat 26 jan - zat 16 feb - zon 20 jan - zon 3 feb


laat schema zien voor  


10 februari | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA2 Zaal 37793  Hockey Club Houten MA5  15:50  16:20 VIANEN UT
Fluiten: Wouter Engelen (Heren2) en Milo Zijlstra (Heren2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
MA2 Zaal 38208  SV Kampong Hockey MA7  14:30  15:00 VIANEN UT
Fluiten: Wouter Engelen (Heren2) en Milo Zijlstra (Heren2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
MC2 Zaal 33957  Hockeyclub SCHC MC9  13:50  14:20 VIANEN UT
Fluiten: Marlies de Groot (MA2) en Aimee-Maria Erkelens (MA2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
MC2 Zaal 33570  MHCN MC5  12:30  13:00 VIANEN UT
Fluiten: Marlies de Groot (MA2) en Aimee-Maria Erkelens (MA2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
MD1 Zaal 36270  Hockey Club Houten MD4  09:50  10:20 VIANEN UT
Fluiten: Eef van Gool (MA1) en Britt Nieuwenhuis (MA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
MD1 Zaal 36676  't Spandersbosch MD3  08:30  09:00 VIANEN UT
Fluiten: Eef van Gool (MA1) en Britt Nieuwenhuis (MA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
MD2 Zaal 33028  Gooische Hockey Club MD6  10:30  11:00 VIANEN UT
Fluiten: Liset Quint (MA1) en Aniek Rietveld (MA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
MD2 Zaal 33256  MHC Fletiomare MD8  11:50  12:20 VIANEN UT
Fluiten: Liset Quint (MA1) en Aniek Rietveld (MA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
 
JA1 Zaal 37988  H.C. Eemvallei JA1  12:30  13:00 BARNEVELD
Veluwehal Barneveld
Nieuwe Markt 6
3771CB BARNEVELD
hal: veld 1
JA1 Zaal 37612  MHC Soest JA2  13:10  13:40 BARNEVELD
Veluwehal Barneveld
Nieuwe Markt 6
3771CB BARNEVELD
hal: veld 1

10 februari | Anderen

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 36476  ZAAL Spandersbosch MD3 - Houten MD4  09:40  09:40 VIANEN UT
Fluiten: Eef van Gool (MA1) en Britt Nieuwenhuis (MA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
ZAALBLOK 37560  ZAAL Kampong MA7 - Houten MA5  15:40  15:40 VIANEN UT
Fluiten: Milo Zijlstra (Heren2) en Wouter Engelen (Heren2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
ZAALBLOK 32853  ZAAL Gooische MD6 - Fletiomare MD8  11:40  11:40 VIANEN UT
Fluiten: Aniek Rietveld (MA1) en Liset Quint (MA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
ZAALBLOK 33799  ZAAL Nieuwegein MC5 - SCHC MC9  13:40  13:40 VIANEN UT
Fluiten: Aimee-Maria Erkelens (MA2) en Marlies de Groot (MA2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)