Wedstrijdschema

zon 10 feb - zon 17 feb - zat 19 jan - zon 27 jan - zat 26 jan - zat 16 feb - zon 20 jan - zon 3 feb


laat schema zien voor  


27 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
J8E1 Zaal 30819  SV Phoenix J8E2  10:30  11:00 ODIJK
Lindenhof, De
Singel 4A
3984NZ ODIJK
hal: Veld 1
J8E1 Zaal 30950  M.H.C. LELYSTAD J8E1  11:10  11:40 ODIJK
Lindenhof, De
Singel 4A
3984NZ ODIJK
hal: Veld 1

27 januari | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 Zaal 35049  HC IJsseloever MA4  10:30  11:00 VIANEN UT
Fluiten: Ghisanne Bikker (Dames 1) en Lobke Gresnigt (Dames 1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 2 (Zuid)
MA1 Zaal 35277  MHC Fletiomare MA4  11:50  12:20 VIANEN UT
Fluiten: Ghisanne Bikker (Dames 1) en Lobke Gresnigt (Dames 1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 2 (Zuid)
MA2 Zaal 33420  MMHC Voordaan MA4  15:50  16:20 VIANEN UT
Fluiten: Noortje Gatsonides (Dames 1) en Denise den Hartog (Dames 1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
MA2 Zaal 33192  Hockey Club Houten MA5  14:30  15:00 VIANEN UT
Fluiten: Denise den Hartog (Dames 1) en Noortje Gatsonides (Dames 1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
MC1 Zaal 39505  MHCN MC3  09:50  10:20 VIANEN UT
Fluiten: Annemijn Jekel (MA1) en Nadine Kemme (MA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 2 (Zuid)
MC1 Zaal 39277  Hockeyclub SCHC MC7  08:30  09:00 VIANEN UT
Fluiten: Annemijn Jekel (MA1) en Nadine Kemme (MA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 2 (Zuid)
MC2 Zaal 37674  MHV Maarssen MC4  15:10  15:40 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1
MC2 Zaal 38204  Hockeyclub Montfoort MC4  14:30  15:00 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1
MD2 Zaal 40785  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MD3  09:10  09:40 HILVERSUM
Kerkelanden, Optisport Sportcentrum
Franciscusweg 6a
1216SK HILVERSUM
hal: 1
MD2 Zaal 40598  Hilversum MD4  09:50  10:20 HILVERSUM
Kerkelanden, Optisport Sportcentrum
Franciscusweg 6a
1216SK HILVERSUM
hal: 1
 
JA1 Zaal 40576  H.C. Eemvallei JA1  13:50  14:20 VIANEN UT
Fluiten: Pieter-Bas de Wit (Heren2) en Jens Koenraadt (Heren2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
JA1 Zaal 40348  Gooische Hockey Club JA4  12:30  13:00 VIANEN UT
Fluiten: Jens Koenraadt (Heren2) en Pieter-Bas de Wit (Heren2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
JC1 Zaal 40863  Almeerse HC JC2  13:10  13:40 LAREN NH
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
JC1 Zaal 40628  Baarnse Mixed Hockey Vereniging JC2  13:50  14:20 LAREN NH
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
JD1 Zaal 33371  MHV Maarssen JD3  09:50  10:20 VIANEN UT
Fluiten: Wessel Baars (JA1) en Daan van Basten (JA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
JD1 Zaal 33143  VMHC Spitsbergen JD1  08:30  09:00 VIANEN UT
Fluiten: Wessel Baars (JA1) en Daan van Basten (JA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)

27 januari | Senior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 Zaal 38236  H.C. Eemvallei D1  12:30  13:00 VIANEN UT
Fluiten: Arno Salemans (Heren2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 2 (Zuid)
Dames 1 Zaal 38464  HC Kromme Rijn D1  13:50  14:20 VIANEN UT
Fluiten: Arno Salemans (Heren2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 2 (Zuid)
 
Heren 2 Zaal 31573  Hockey Club Zeewolde H2  11:50  12:20 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
Heren 2 Zaal 31586  U.S.H.C. H6  10:30  11:00 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)

27 januari | Anderen

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 34827  ZAAL IJsseloever MA4 - Fletiomare MA4  11:40  11:40 VIANEN UT
Fluiten: Ghisanne Bikker (Dames 1) en Lobke Gresnigt (Dames 1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 2 (Zuid)
ZAALBLOK 40829  ZAAL Gooische JA4 - Eemvallei JA1  13:40  13:40 VIANEN UT
Fluiten: Jens Koenraadt (Heren2) en Pieter-Bas de Wit (Heren2)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
ZAALBLOK 32777  ZAAL Houten MA5 - Voordaan MA4  15:40  15:40 VIANEN UT
Fluiten: Noortje Gatsonides (Dames 1) en Denise den Hartog (Dames 1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
ZAALBLOK 32924  ZAAL Spitsbergen JD1 - Maarssen JD3  09:40  09:40 VIANEN UT
Fluiten: Wessel Baars (JA1) en Daan van Basten (JA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
ZAALBLOK 38986  ZAAL Nieuwegein MC3 - SCHC MC7  09:40  09:40 VIANEN UT
Fluiten: Nadine Kemme (MA1) en Annemijn Jekel (MA1)
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 2 (Zuid)
ZAALBLOK 38689  ZAAL Kromme Rijn D1 - Eemvallei D1  13:40  13:40 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 2 (Zuid)
ZAALBLOK 31596  ZAAL USHC H6 - Zeewolde H2  11:40  11:40 VIANEN UT
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)