Corona update

Wedstrijdschema

zon 30 jan - zon 13 feb - zon 20 feb - zat 29 jan - zat 5 feb - zon 6 mrt - zat 19 feb - zon 6 feb


laat schema zien voor  


6 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1 zaal 17713  Hockeyclub Montfoort M8E1  11:00  11:30 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
M8E1 zaal 17815  MHC Woerden M8E1  11:40  12:10 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
ZAALBLOK 22814  ZAAL Rijnvliet JD3 - Fletiomare JD7  12:10  12:10 VIANEN UT
Fluiten: Guus Bergholtz (JB2 zaal) en Casper van Leeuwen (JB2 zaal)
Arbitrage: JB2 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
ZAALBLOK 22474  ZAAL Naarden MC9 - Laren MC9  14:10  14:10 VIANEN UT
Fluiten: Feline Hoogstede (MA2 zaal) en Tessa Werdekker (MA2)
Arbitrage: MA2 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
ZAALBLOK 26306  ZAAL Laren MD8 - Eemvallei MD7  10:10  10:10 VIANEN UT
Fluiten: Maud Bos (MB1 zaal) en Sterre Voerman (MB1)
Arbitrage: MB1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)

6 februari | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MB1 zaal 24347  Loenense MHC MB2  13:40  14:10 WOERDEN
Woerden AT the Office Hockey Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 2. Royal Campen Court
MB1 zaal 24586  MHC Woerden MB1  14:20  14:50 WOERDEN
Woerden AT the Office Hockey Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 2. Royal Campen Court
MC3 zaal 22700  Larensche Mixed Hockey Club MC9  14:20  14:50 VIANEN UT
Fluiten: Tessa Werdekker (MA2) en Feline Hoogstede (MA2 zaal)
Arbitrage: MA2 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
MC3 zaal 22244  Hockey Club Naarden MC9  13:00  13:30 VIANEN UT
Fluiten: Tessa Werdekker (MA2) en Feline Hoogstede (MA2 zaal)
Arbitrage: MA2 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
MD2 zaal 26526  H.C. Eemvallei MD7  10:20  10:50 VIANEN UT
Fluiten: Maud Bos (MB1 zaal) en Sterre Voerman (MB1)
Arbitrage: MB1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
MD2 zaal 26753  Larensche Mixed Hockey Club MD8  09:00  09:30 VIANEN UT
Fluiten: Maud Bos (MB1 zaal) en Sterre Voerman (MB1)
Arbitrage: MB1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
 
JD1 zaal 23272  HC Rijnvliet JD3  11:00  11:30 VIANEN UT
Fluiten: Casper van Leeuwen (JB2 zaal) en Guus Bergholtz (JB2 zaal)
Arbitrage: JB2 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
JD1 zaal 23045  MHC Fletiomare JD7  12:20  12:50 VIANEN UT
Fluiten: Casper van Leeuwen (JB2 zaal) en Guus Bergholtz (JB2 zaal)
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)

6 februari | Senior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 zaal 27618  Dorsteti D1  15:40  16:10 WOERDEN
Woerden AT the Office Hockey Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 1. BLR-Bimon veld
Dames 1 zaal 28072  MHC Woerden D1  16:20  16:50 WOERDEN
Woerden AT the Office Hockey Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 1. BLR-Bimon veld