Corona update

Wedstrijdschema

zon 30 jan - zon 13 feb - zon 20 feb - zat 29 jan - zat 5 feb - zon 6 mrt - zat 19 feb - zon 6 feb


laat schema zien voor  


13 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E2 zaal 17904  Zwaluwen Utrecht M8E1  09:00  09:30 VIANEN UT
Arbitrage: M8E2 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
M8E2 zaal 17952  MHCN M8E2  10:20  10:50 VIANEN UT
Arbitrage: M8E2 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
 
J6E1 zaal 17607  Hockey Club Houten J6E2  12:20  12:50 HOUTEN
Wetering, De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: veld 1
J6E1 zaal 17602  SV Phoenix J6E2  11:40  12:10 HOUTEN
Wetering, De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: veld 1
 
ZAALBLOK 22480  ZAAL Fletiomare MC6 - Woerden MC2  12:10  12:10 VIANEN UT
Fluiten: Nynke van West (MA2 zaal) en Roos Hermans (MA2)
Arbitrage: MA2 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
ZAALBLOK 17869  ZAAL Zwaluwen M8E1 - Nieuwegein M8E2  10:10  10:10 VIANEN UT
Arbitrage: M8E2 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
ZAALBLOK 20024  ZAAL Hilversum JB3 - Loenen JB3  14:10  14:10 VIANEN UT
Fluiten: Daphne Janssen (Dames 1 zaal) en Eef van Gool (Dames 1)
Arbitrage: Dames 1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
ZAALBLOK 21491  ZAAL Spitsbergen D1 - Woerden D1  16:10  16:10 VIANEN UT
Arbitrage: Heren 1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)

13 februari | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 zaal 26268  CMHC MA1  15:40  16:10 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
MA1 zaal 26726  Hockeyclub Montfoort MA1  15:00  15:30 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
MC1 zaal 22255  MHC Fletiomare MC6  11:00  11:30 VIANEN UT
Fluiten: Nynke van West (MA2 zaal) en Roos Hermans (MA2)
Arbitrage: MA2 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
MC1 zaal 22720  MHC Woerden MC2  12:20  12:50 VIANEN UT
Fluiten: Roos Hermans (MA2) en Nynke van West (MA2 zaal)
Arbitrage: MA2 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
MC2 zaal 29747  H.C. Eemvallei MC5  13:40  14:10 BILTHOVEN
Voordaan Hockey Dome
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 2
MC2 zaal 29977  MMHC Voordaan MC5  14:20  14:50 BILTHOVEN
Voordaan Hockey Dome
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 2
MD1 zaal 22216  Hockeyclub Montfoort MD3  11:00  11:30 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
MD1 zaal 22445  SV Kampong Hockey MD5A  11:40  12:10 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
MD2 zaal 28121  Hockeyclub Amersfoort MD8  12:20  12:50 AMERSFOORT
Amersfoort Hockey Dome
Barchman Wuytierslaan 234
3819AC AMERSFOORT
hal: veld 1
MD2 zaal 27661  MHC Leusden MD3  11:40  12:10 AMERSFOORT
Amersfoort Hockey Dome
Barchman Wuytierslaan 234
3819AC AMERSFOORT
hal: veld 1
 
JB2 zaal 20008  HMHC JB3  14:20  14:50 VIANEN UT
Fluiten: Eef van Gool (Dames 1) en Daphne Janssen (Dames 1 zaal)
Arbitrage: Dames 1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
JB2 zaal 19993  Loenense MHC JB3  13:00  13:30 VIANEN UT
Fluiten: Eef van Gool (Dames 1) en Daphne Janssen (Dames 1 zaal)
Arbitrage: Dames 1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
JC1 zaal 25914  MHV Maarssen JC5  16:20  16:50 KOCKENGEN
Kockengen
Sportweg 4
3628AZ KOCKENGEN
hal: veld 1
JC1 zaal 25687  DMHC Shinty JC4  15:40  16:10 KOCKENGEN
Kockengen
Sportweg 4
3628AZ KOCKENGEN
hal: veld 1

13 februari | Senior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 zaal 21943  MHC Woerden D1  16:20  16:50 VIANEN UT
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
Dames 1 zaal 21716  VMHC Spitsbergen D1  15:00  15:30 VIANEN UT
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)