Corona update

Wedstrijdschema

zon 30 jan - zon 13 feb - zon 20 feb - zat 29 jan - zat 5 feb - zon 6 mrt - zat 19 feb - zon 6 feb


laat schema zien voor  


5 december | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M8E2 zaal 18960  MHC Fletiomare M8E5  09:00  09:30 VIANEN UT
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
M8E2 zaal 18925  Zwaluwen Utrecht M8E1  10:20  10:50 VIANEN UT
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
ZAALBLOK 18878  ZAAL Fletiomare M8E5 - Zwaluwen M8E1  10:10  10:10 VIANEN UT
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
ZAALBLOK 23540  ZAAL Leerdam MA1 - IJsseloever MA3  12:10  12:10 VIANEN UT
Arbitrage: MA1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)

5 december | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MA2 zaal 23771  HC Leerdam MA1  2  2 VIANEN UT
Arbitrage: MA1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
MA2 zaal 23998  HC IJsseloever MA3  2  1 VIANEN UT
Arbitrage: MA1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
MC1 zaal 26341  Hockey Club Houten MC3  3  0 MAARSSEN
OVVO-Hal
Amsterdamsestraatweg 2
3542AK MAARSSEN
hal: veld 1
MC1 zaal 26808  MHV Maarssen MC4  2  2 MAARSSEN
OVVO-Hal
Amsterdamsestraatweg 2
3542AK MAARSSEN
hal: veld 1
MC3 zaal 20886  H.C. Eemvallei MC7  2  0 LEUSDEN
Korf, De
De Smidse 1
3831NT LEUSDEN
hal: veld 1
MC3 zaal 21339  Hockey Club Naarden MC9  1  2 LEUSDEN
Korf, De
De Smidse 1
3831NT LEUSDEN
hal: veld 1
 
JB2 zaal 20203  MHC Fletiomare JB5  5  1 UTRECHT
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
JB2 zaal 20173  Zwaluwen Utrecht JB2  2  3 UTRECHT
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
JC1 zaal 29542  DMHC Shinty JC4  3  3 GELDERMALSEN
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: veld 1
JC1 zaal 29313  HC Geldermalsen JC3  1  3 GELDERMALSEN
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: veld 1