Corona update

Wedstrijdschema

zon 30 jan - zon 13 feb - zon 20 feb - zat 29 jan - zat 5 feb - zon 6 mrt - zat 19 feb - zon 6 feb


laat schema zien voor  


30 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 25088  ZAAL Maarssen JD5 - Fletiomare JD7  10:10  10:10 VIANEN UT
Fluiten: Storm Gruter (JB1) en Jorg Evertse (JB1)
Arbitrage: JB1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
ZAALBLOK 29530  ZAAL Phoenix MC2 - Maarssen MC4  12:10  12:10 VIANEN UT
Fluiten: Aniek Rietveld (Dames 1) en Fanayé Ververs (Dames 1)
Arbitrage: Dames 1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
ZAALBLOK 26362  ZAAL Geldermalsen JC3 - Rijnvliet JC2  14:10  14:10 VIANEN UT
Fluiten: Anna Donkers (MA1) en Mare Altorffer (MA1)
Arbitrage: MA1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
ZAALBLOK 26256  ZAAL Culemborg D1 - Spitsbergen D1  16:10  16:10 VIANEN UT
Fluiten: Senne Versteeg (Heren 1) en Regina de Geus
Arbitrage: Heren 1
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)

30 januari | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA2 zaal 28988  HC Leerdam MA1  11:30  12:00 LEERDAM
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: veld 1
MA2 zaal 29446  HC Geldermalsen MA2  12:10  12:40 LEERDAM
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: veld 1
MC1 zaal 29292  MHV Maarssen MC4  12:20  12:50 VIANEN UT
Fluiten: Aniek Rietveld (Dames 1) en Fanayé Ververs (Dames 1)
Arbitrage: Dames 1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
MC1 zaal 29065  SV Phoenix MC2  11:00  11:30 VIANEN UT
Fluiten: Aniek Rietveld (Dames 1) en Fanayé Ververs (Dames 1)
Arbitrage: Dames 1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
MC2 zaal 26567  MHC Fletiomare MC8  16:20  16:50 VLEUTEN
Fletiomare Hockey Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 1
MC2 zaal 26352  Hockeyclub SCHC MC5  15:40  16:10 VLEUTEN
Fletiomare Hockey Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 1
MD1 zaal 29709  HC Geldermalsen MD1  09:40  10:10 UTRECHT
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
MD1 zaal 30149  SV Kampong Hockey MD5A  09:00  09:30 UTRECHT
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
 
JB1 zaal 22387  Larensche Mixed Hockey Club JB1  17:40  18:10 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
JB1 zaal 22609  SV Phoenix JB1  18:20  18:50 BUNNIK
Sport Dome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
JB2 zaal 19829  HMHC JB3  14:05  14:35 HILVERSUM
Kerkelanden
Franciscusweg 6
1216SK HILVERSUM
hal: veld 1
JB2 zaal 19813  MHC Fletiomare JB5  13:25  13:55 HILVERSUM
Kerkelanden
Franciscusweg 6
1216SK HILVERSUM
hal: veld 1
JC1 zaal 26822  HC Geldermalsen JC3  13:00  13:30 VIANEN UT
Fluiten: Mare Altorffer (MA1) en Anna Donkers (MA1)
Arbitrage: MA1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
JC1 zaal 26590  HC Rijnvliet JC2  14:20  14:50 VIANEN UT
Fluiten: Mare Altorffer (MA1) en Anna Donkers (MA1)
Arbitrage: MA1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
JD1 zaal 24859  MHC Fletiomare JD7  10:20  10:50 VIANEN UT
Fluiten: Jorg Evertse (JB1) en Storm Gruter (JB1)
Arbitrage: JB1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
JD1 zaal 25315  MHV Maarssen JD5  09:00  09:30 VIANEN UT
Fluiten: Jorg Evertse (JB1) en Storm Gruter (JB1)
Arbitrage: JB1 zaal
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)

30 januari | Senior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 zaal 26710  CMHC D1  15:00  15:30 VIANEN UT
Fluiten: Regina de Geus en Senne Versteeg (Heren 1)
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
Dames 1 zaal 26485  VMHC Spitsbergen D1  16:20  16:50 VIANEN UT
Fluiten: Senne Versteeg (Heren 1) en Regina de Geus
Helsdingen
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)