Wedstrijdschema

zon 17 mei - zon 24 mei - zon 7 jun - zon 14 jun - zon 24 nov - zon 8 mrt - zon 15 mrt - zon 22 mrt


laat schema zien voor  


23 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
benj meisjes  !Oefenwedstrijd      09:00 zand  info
ZAND
 
M6E1 17902  Huizer HC M6E2 35   07:55  09:00 uit -   info
   veld 3A  
 
M8E1 17402  Hockey Club Houten M8E3 15   08:45  09:30 uit -   info
   Veld 4CD  
M8E2 17413  Loenense MHC M8E3    08:30  09:00   info
   WATER  
 
MF1 18348  MHC Fletiomare MF2    08:30  09:00   info
   WATER  
MF2 18324  MHC Fletiomare MF11 20   07:40  08:30 uit -   info
   Veld 6C  
 
Benj Jongens  !Oefenwedstrijd      09:00 zand  info
ZAND
 
J6E1 16687  Schaerweijde J6E4 25   07:35  08:30 uit -   info

23 november | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 15416  MHC Fletiomare MA4    15:50  16:20   info
   WATER  
Fluiten: Ghisanne Bikker (Dames 1) en Fleur Vlietstra (Dames 1)
MA2 15418  Dorsteti MA2 30   14:40  15:40 uit -   info
MB1 13767  SV Phoenix MB2 20   15:00  15:50 uit -   info
MB2 13688  Schaerweijde MB5 25   16:45  17:40 uit -   info
MC1 14331  HC Kromme Rijn MC1    13:00  13:30   info
   ZAND  
Fluiten: Elaine van Baggem (MA1 Zaal) en Britt Nieuwenhuis (MA1)
MC2 14248  MHC Leusden MC5    11:20  11:50   info
   ZAND  
Fluiten: Liset Quint (MA1) en Aniek Rietveld (MA1)
MD1 14966  MHV Maarssen MD4    10:20  10:50   info
   WATER  
Fluiten: Quirine Lit (MA2) en Raquel van den Berg (MA2)
MD2 14870  MHC Fletiomare MD11    09:45  10:15   info
   ZAND  
Fluiten: Santana van Orsouw (MA2 Zaal) en Lobke van den Heuvel (MA2 Zaal)
 
JA1 12053  M.H.C. Weesp JA1 40   16:30  17:40 uit -   info
JB1 12649  MHC Woerden JB2    14:00  14:30   info
   WATER  
Fluiten: Bart Zijderveld (JA1) en Julius Peter (JA1)
JC1 12914  MHV Maarssen JC2    12:10  12:40   info
   WATER  
Fluiten: Daan van Basten (JA1) en Merijn Lieftinck (JA1)
JC2 12942  Hockeyclub De Haaskamp JC1 35   11:10  12:15 uit -   info
JD1 13245  Almeerse HC JD4 45   08:35  09:50 uit -   info