Wedstrijdschema

zat 23 mrt - zat 6 apr - zat 1 jun - zat 11 mei - zat 13 apr - zat 18 mei - zat 25 mei - zat 30 mrt


laat schema zien voor  


23 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
benj meisjes  !Oefenwedstrijd    09:00  09:00 zand  info
ZAND
 
M6E1 52074  SV Kampong Hockey ME9    09:45  10:15   info
   ZAND  
M6E2 52361  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty ME5 20   08:55  09:45 uit -   info
M6E3 52210  SV Kampong Hockey ME4    09:45  10:15   info
   ZAND  
 
M8E1 52126  SV Kampong Hockey M8E4    08:30  09:00   info
   WATER  
M8E2 52280  't Spandersbosch M8E5 35   07:40  08:45 uit -   info
   deel CD  
 
MF1 52168  Huizer HC MF6 35   07:40  08:45 uit -   info
   veld 3D  
 
Benj Jongens  !Oefenwedstrijd    09:00  09:00 zand  info
ZAND
 
J6E1 52246  Hockeyclub Amersfoort JE1    08:30  09:00   info
   ZAND  
 
J8E1 52303  Huizer HC J8E2 35   09:10  10:15 uit -   info
   veld 4AB  
 
JF1 52040  Zwaluwen Utrecht JF3  08:15  08:45 uit -   info
   Deel 2A  
JF2 55663  Hockeyclub Montfoort JF2 20   08:10  09:00 uit -   info

23 maart | Junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 27565  Gooische Hockey Club MA3 30   14:45  15:45 uit -   info
   gewijzigde tijd  
MA2 27529  Loenense MHC MA3    15:15  15:45   info
   WATER  
Fluiten: Florine van Brenk (Dames 1) en Marthilda van Kleef (Dames 1)
MB1 25270  H.C. Eemvallei MB3    12:45  13:15   info
   ZAND  
Fluiten: Vanity den Otter (Dames 2) en Vivienne Lit (Dames 2)
MC1 48144  Hockeyclub SCHC MC5    13:15  13:45   info
   WATER  
Fluiten: Charlotte van der Vlies (MA1) en Jet Manders (MA1)
MC2 48102  MHC Maarn MC2    11:45  12:15   info
   WATER  
Fluiten: Fee Lenaers (MA1) en Yvette van der Ham (MA1)
MD1 46878  MMHC Voordaan MD2    10:00  10:30   info
   WATER  
Fluiten: Aniek Rietveld (MA1) en Sarah Erkelens (MA1)
MD2 46860  Doornse Hockey Club MD3    11:15  11:45   info
   ZAND  
Fluiten: Kiki Beumer (Dames 2) en Maud Erkelens (Dames 2)
 
JA1 28445  Larensche Mixed Hockey Club JA5 30   16:15  17:15 uit -   info
JB1 26537  Larensche Mixed Hockey Club JB4 30   16:30  17:30 uit -   info
JC1 49924  MHC Muiderberg JC1    12:45  13:15   info
   ZAND  
Fluiten: Bart Zijderveld (JA1) en Stein Hello (JA1)
JD1 49247  Nijkerk JD1 40   11:50  13:00 uit -   info