![]() 18-7-2014 |
INSCHRIJVING GEOPEND!!! We maken je nu al graag attent op een groots spektakel, enkele weken voordat het volgende hockeyseizoen start. Familie Hockey toernooi 2014 Je wordt uitgenodigd om met je familie (opa’s, oma’s, ooms, tantes, neven en nichten, schoonmoeders zijn ook welkom!) en vrienden, kortom iedereen die het leuk vinden, een team te vormen en mee te doen. Er kan worden ingeschreven per team van minimaal 8 spelers of individueel. Van alle individuele inschrijvingen maakt de organisatie enkele teams. Hockeyervaring is niet noodzakelijk!!! Maak van het hockeytoernooi een leuk samenzijn van familie en vrienden!!
Kosten voor de hele dag inclusief lunch en buffet voor volwassen €20,00 en kinderen tot 13 jaar €10,00. Zonder buffet: Volwassenen €10,00 Kinderen €5,00.
Meer dan 20 teams kunnen we niet kwijt, Wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Dus reageer snel. Vorig jaar was de belangstelling groot en het was berengezellig! Opgeven door het formulier op te sturen naar [email protected] Heb je nog vragen? Mail even naar [email protected] FHT-commissie Bijlage: Inschrijfformulier Familie Hockey Toernooi 2014.docx |
|
![]() |
dinsdag 5 december 2023 | |
Aantal leden (info) | 336 |
Nu online | 167 |
Leden met @ | 98,2% |
SMS Bereik (teams) | 50,3% |
- Jip Dicke: ‘In de jeugd werd ik boos als ik in de spits moest staan’
- Waarom de Nederlandse mannen nog nooit het WK-21 wonnen
- De basisinfo: wat je moet weten van het WK onder 21 in Maleisië
- Bekerhockey: nieuwe loting vijfde ronde Silver Cup Heren
- Gezocht: bedenk jij het gebaar voor in het blok spelen?
- Jong Oranje-bondscoach Smolenaars: ‘Het WK begint nu pas echt’