Red Bull Forwards

2-10-2017  | 

SCHRIJF JE IN VOOR NIEUW GIRLS-ONLY HOCKEYTOERNOOI

Zaterdag 21 oktober wordt de eerste editie van Red Bull Forwards georganiseerd bij Kampong. Een nieuw girls-only, 5-tegen-5 hockeyconcept. Je kunt je nu gratis inschrijven op www.redbull.nl/forwards

Klaar om met jouw damesteam de sterren van de hemel te spelen? Bij SV Kampong wordt gestreden voor de overwinning tijdens het leukste hockeytoernooi van het jaar!

Wat is Red Bull Forwards?

Dit toernooi is geen standaard potje hockey, er zijn namelijk eigen regels zoals het doorspelen achter het doel en de keuze voor wel of geen keeper.

Specials van het toernooi

  • Girls only
  • 5 tegen 5
  • Het gaat om de meeste goals maken!
  • Keeper is niet verplicht
  • 3 helften van 5 minuten
  • Doorspelen achter het doel
  • Leeftijd: 18 t/m 25 jaar oud

Wil jij met jouw damesteam de winnaar worden van dit Girls Only evenement? Op zaterdag 21 oktober bij SV Kampong Hockey mogen dames in de leeftijd van 18-25 jaar strijden voor de meeste goals (2 teamleden mogen 16 of 17 zijn). Het team met de meeste punten wint.

Het winnende team wint een geheel verzorgd weekend naar Antwerpen waar je als VIP naar de finale van de Euro Hockey League gaat. Waar wacht je nog op? Schrijf je dan hier gratis in! 

 
 

terug naar vorige scherm